Akwaria na wymiar

Akwaria OptiWhite

Oferujemy założenie i aranżację akwariów w zbiornikach ze szkła optycznego OptiWhite. Jest to typowe szkło ozdobne dla zbiorników wystawowych czy konkursowych, jednocześnie coraz częściej jest wybierane do akwariów ozdobnych w domach czy firmach, ze względu na swoją niepowtarzalną jakość. Akwaria OptiWhite charakteryzuje o wiele większa przeźroczystość niż typowe szkło typu float. Dostajemy "więcej szkła w szkle" bez zanieczyszczeń zakłócających przeźroczystość akwarium. Nie posiadają one charakterystycznego zielonego zabarwienia jak klasyczne akwaria. Akwaria wykonane z tego szkła mogą wywrzeć niesamowite wrażenie. Szczególnie przy dużych zbiornikach, szkło OptiWhite może sprawić, że obserwujący znajdą się w samym środku podwodnego świata.

Zalety szkła OptiWhite

W jaki sposób osiągnięto ten efekt? Do produkcji szkła OptiWhite użyto mniejszej ilości żelaza. Dzięki temu  Dodatkowo każda z krawędzi akwariów z szkła OptiWhite została starannie wyszlifowana i frezowana do wysokiego połysku. Do klejenia akwariów jest używany bezbarwny silikon, bez wycieków i pęcherzy, aby pogłębić "lekkość" szkła. Dbamy również o to, aby każda ze ścian była starannie do siebie dopasowana według rygorystycznych reguł. Dlatego nasze akwaria ze szkła OptiWhite charakteryzują się najwyższą starannością wykonania.

Wykonujemy akwaria na wymiar

Akwaria OptiWhite wykonujemy na zamówienie. Dzięki temu jesteśmy w stanie w pełni dostosować się do Państwa wymagań i zaoferować zbiornik dopasowany do konkretnego wnętrza, czy do domu, czy do firmy. Dobrze dopasowany zbiornik, szczególnie ze szkła OptiWhite do określonego pomieszczenia może wywrzeć ogromne wrażenie dla gości.