O mnie

Doświadczenie

Moja przygoda z akwarystyką zaczęła się w dzieciństwie, kiedy otrzymałem od ojca moje pierwsze, małe 40 litrowe akwarium. Wtedy pojęcie akwarystyki naturalnej czy aquascapingu jeszcze nie istniały, ale to pierwsze akwarium zaszczepiło u mnie wspaniałą pasję, która pochłania mnie do dziś i w której staram się przez cały czas doskonalić. Na rynku akwarystycznym jestem obecny od 2008 roku. Moje wieloletnie doświadczenie, wiedzę i pasję staram się maksymalnie wykorzystywać przy aranżacji zbiorników dla moich Klientów.

W chwili obecnej mam już na swoim koncie wiele realizacji dla odbiorców indywidualnych oraz firm. Moim niedoścignionym wzorcem przy aranżacji akwariów są znani szeroko w świecie Takashi Amano oraz Oliver Knott. Podobnie jak ci wybitni akwaryści, staram się czerpać inspiracje z samej natury. Wynika to zarówno z mojej miłości do przyrody, jak też z faktu, że jestem absolwentem biologii Uniwersytetu Wrocławskiego.
 

Idea

Ideą, która mi przyświeca podczas aranżacji zbiorników jest odwzorowanie podwodnego świata w sposób jak najbardziej naturalny. W moich projektach unikam sztucznych ozdób, do aranżacji używam jak najbardziej naturalnie wyglądających kamieni oraz korzeni. Moje akwaria są w pewnym sensie wycinkiem podwodnego świata.

Kompleksowość

Uważam, że dobrze urządzone akwarium jest wyjątkową ozdobą w pomieszczeniu. Zwiększa atrakcyjność lokali użytkowych, ale także pomieszczeń w firmach czy biurach. Działa kojąco na nerwy, uspokaja, posiada udowodnione działanie terapeutyczne. Co ważne, skutecznie reguluje wilgotność powietrza w pomieszczeniu.
Dzięki prowadzeniu sklepu mam dostęp do wszelkich artykułów akwarystycznych w bardzo atrakcyjnych cenach. Mój elastyczny czas pracy pozwala dostosować się do wymagań Klientów. Zapraszam do kontaktu ze mną oraz do umówienia się na osobiste spotkanie

Nasze usługi akwarystyczne świadczymy na terenie Dolnego Śląska, głównie w Lubinie i Legnicy oraz w pobliskich miejscowościach.