Urządzenia

Nasza oferta

Wyposażamy zakładane przez nas akwaria wyłącznie w sprawdzone urządzenia renomowanych producentów. Zawsze dbamy o to, aby urządzenia były idealnie dobrane do konkretnego zbiornika oraz do wymagań Klienta. Współpracując z nami mają Państwo pewność, że urządzenia zostały dobrane, uruchomione i w razie potrzeby serwisowane przez profesjonalistów.

Szeroki wybór urządzeń do akwarium

Dbamy o właściwą filtrację wody w akwarium. Posiadamy szeroki wybór urządzeń, co w połączeniu z naszym bogatym doświadczeniem pozwala nam na właściwy dobór odpowiedniego filtra. Mogą mieć Państwo pewność, że dobrane przez nas filtry zewnętrzne i wewnętrzne, czy liftry powierzchniowe, ro, filtry UV będą się sprawdzać w Państwa zbiorniku. W ramach ewentualnej umowy serwisowej zadbamy, aby wkłady w filtrach były odpowiednio czyszczone i wymieniane. Zawsze zależy nam na tym, aby woda w akwarium miała odpowiednie dla roślin i ryb parametry oraz, aby była przejrzysta, by móc podziwiać piękno podwodnego świata.

Inny sprzęt akwarystyczny

Dobierzemy do zbiornika również inne bardzo ważne urządzenia, takie jak grzałki, kable grzewcze, czy właściwe oświetlenie. Właściwe ogrzewanie jest ważne, aby utrzymać optymalną temperaturę dla fauny i flory w zbiorniku. Zaś właściwe oświetlenie jest nie tylko bardzo ważne dla roślin, ale oczywiście jest równie ważne dla obserwującego. Mamy w ofercie niezwykle szeroki wybór urządzeń pozwalający dostosować się do wymagań każdego Klienta.