Akwarium to wspaniała i niezwykle oryginalna dekoracja. Obserwacja podwodnego świata może dostarczyć wspaniałych wrażeń w domu czy w firmie. Akwarystyka jest jednocześnie dla wielu osób pasjonującym i wciągających hobby. Realizacja tej pasji bardzo często wymaga poświęcenia bardzo dużej ilości czasu oraz dużej wiedzy i doświadczenia. Wyjątkowo dużo problemów może sprawić zwłaszcza poprawne zaprojektowanie zbiornika oraz jego aranżacja. Dlatego oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi zakładania i aranżacji zbiorników. Nasze wieloletnie doświadczenie, pasja oraz szeroki asortyment produktów dostępnych w naszym sklepie pozwala na spełnienie wymagań każdego Klienta. 

Przebieg współpracy
w skrócie

Zorganizowanie
wizyty u klienta
Ustalenie podstawowych
informacji
Przygotowanie
odpowiedniej oferty
Klientom, którym zaprojektowaliśmy akwarium oraz wszystkim zainteresowanym proponujemy profesjonalny serwis akwarystyczny. Usługa polega na okresowych wizytach u Klienta oraz na właściwej obsłudze akwarium.

Umowa serwisowa zdejmuje z Klienta praktycznie wszystkie obowiązki związane z obsługą zbiornika. Nasi fachowcy, odwiedzając Klienta zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem wizyt, dbają o kompleksową obsługę zbiornika, w tym oczywiście o właściwą kondycję ryb i roślin. Dzięki temu, nasi Klienci mają pewność, że pomimo upływu czasu ich akwarium nie straci żadnego ze swoich walorów.