Zestawy CO2

Dawkowanie CO2 do akwarium

Podstawą fotosyntezy roślin jest jak wiadomo dwutlenek węgla. Dbanie o jego właściwy poziom w wodzie akwariowej decyduje o właściwej kondycji i stanie roślin w zbiorniku. Mniej wymagające rośliny dobrze sobie radzą ze rozpuszczonym dwutlenkiem węgla przy okazji napowietrzania, ale nie sposób nie docenić dodatkowego źródła CO2 dostarczającego ten niezbędny dla roślin związek. Właściwe dozowanie połączone z odpowiednim dawkowaniem światła pozwala na właściwy rozwój roślin. Dzięki temu mogą one pięknie zdobić Państwa akwarium.

Nasze zestawy CO2

W zakładanych i aranżowanych przez nas zbiornikach w zależności od sytuacji używamy zestawów CO2 do nawożenia. Mamy bogate doświadczenie i szeroką wiedzę, dlatego używamy wyłącznie zestawów składanych przez nas samych, ze sprawdzonych elementów znanych na rynku i sprawdzonych firm. Mamy bardzo duże doświadczenie w hodowli roślin akwariowych, dlatego jesteśmy w stanie podzielić się naszą wiedzą i spostrzeżeniami dotyczącymi dostarczaniu CO2 dla roślin. Wykorzystujemy wyłącznie produkty renomowanych firm, dlatego nasze zestawy są niezawodne i bezpieczne. Dobranie odpowiedniego zestawu do Państwa akwarium wymaga doświadczenia, ale późniejsze użytkowanie wymaga stosunkowo niewiele zaangażowania i jest bardzo wygodne.

Nawożenie CO2 w Państwa akwarium

Wybierając współpracę z naszą firmą mają Państwo pewność, że dawkowanie CO2 dla roślin w Państwa akwarium będzie właściwie dobrane. Jednocześnie sprzęt użyty do tego celu będzie sprawdzony, niezawodny i wygodny z użytkowaniu.